Shih-tzu rashondjes
Hallo lieve Shih-tzu vrienden
Een nieuwe update van onze gedekte dames.
Gisteren zijn we naar de dierenarts geweest voor een echo van onze dames.
Wij zijn super trots met de geziene pupjes in de buikjes van Roosje en Zoë, de pupjes waren heel heel actief en sprongen nogal rond in hun vruchtzakjes.
Bij Roosje zijn er 4 pupjes gezien met een lengte van 5,29 cm ( al goede pupjes ) met voldoende vruchtwater.
Ons klein muisje Zoë heeft 2 prachtige zeer actieve pupjes met een lengte momenteel van 3,78 cm. Zij zal heel waarschijnlijk iets langer dragen want hoe minder pupjes hoe langer de draagtijd en hoe meer pupjes hoe korter de draagtijd.
Wat kijk ik hier weer enorm naar uit om de bevallingen te mogen begeleiden en deze kleine ukkies te verwennen en vertroetelen.
Volgende week wordt de bevallingsruimte klaargestoomd voor de komst rond 6 juni van de eerste pupjes.
Volgen jullie mee ...
Vele groetjes van ons allemaal, team Little snow valley